2500R-14H
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-14H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 500UH 106MA 11.3 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-14H
Številka dela 2500R-14H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 500UH 106MA 11.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83863 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-14H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 500µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 3.7MHz natančen opis 500µH Unshielded Molded Inductor 106mA 11.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 11.3 Ohm Max Trenutna ocena 106mA