2500R-24H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-24H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 92MA 15.1 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-24H
Številka dela 2500R-24H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 92MA 15.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91901 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-24H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 820µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 3.1MHz natančen opis 820µH Unshielded Molded Inductor 92mA 15.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 15.1 Ohm Max Trenutna ocena 92mA