2500R-66F
pregled izdelka
Številka dela: 2500R-66F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.2MH 55MA 56 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2500R-66F
Številka dela 2500R-66F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.2MH 55MA 56 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12782 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2500R
Ocene - Q @ Frek 80 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2500R-66F TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz
Induktivnost 6.2mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 1.2MHz natančen opis 6.2mH Unshielded Molded Inductor 55mA 56 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 56 Ohm Max Trenutna ocena 55mA