2512R-104G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-104G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-104G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-104G
Številka dela 2512R-104G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35583 pcs Podatkovni list 2512R-104G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2512R-104G TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Inductor 260mA 6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Trenutna ocena 260mA
Tok - nasičenost 195mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-103K
2512R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
Na zalogi: 67438 pcs
Prenesi: 2512R-103K.pdf
RFQ
2512R-122G
2512R-122G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Na zalogi: 29937 pcs
Prenesi: 2512R-122G.pdf
RFQ
2512R-104K
2512R-104K
Opis: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD