2512R-823F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-823F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-823F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-823F
Številka dela 2512R-823F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28179 pcs Podatkovni list 2512R-823F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2512R-823F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max Trenutna ocena 278mA
Tok - nasičenost 209mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-822J
2512R-822J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Na zalogi: 86377 pcs
Prenesi: 2512R-822J.pdf
RFQ
2512R-822F
2512R-822F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 29661 pcs
Prenesi: 2512R-822F.pdf
RFQ
2512R-822K
2512R-822K
Prenesi: 2512R-822K.pdf
2513
Proizvajalci: Adafruit
Opis: HOOK-UP STRND 26AWG 600V RED 25'
Prenesi: 2513.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: TERM TURRET SINGLE L=4.78MM