3090-562H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Podatkovni listi: 3090-562H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-562H
Številka dela 3090-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15576 pcs Podatkovni list 3090-562H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-562H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm)
Frekvenca - Samozadostna 53MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 145mA 3.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Trenutna ocena 145mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-562F
3090-562F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Na zalogi: 9785 pcs
Prenesi: 3090-562F.pdf
RFQ
3090-680J
3090-680J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Na zalogi: 23756 pcs
Prenesi: 3090-680J.pdf
RFQ
3090-561G
3090-561G
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Prenesi: 3090-561G.pdf
Prenesi: 3090-561J.pdf
Prenesi: 3090-562G.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
3090-561K
3090-561K
Prenesi: 3090-561K.pdf
3090-561H
3090-561H
Prenesi: 3090-561H.pdf
Prenesi: 3090-681F.pdf
Prenesi: 3090-562K.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika