3094-150JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-150JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 1A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094-150JS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-150JS
Številka dela 3094-150JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 1A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7373 pcs Podatkovni list 3094-150JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 60 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-150JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz
Induktivnost 15nH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.5GHz natančen opis 15nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Trenutna ocena 1A