3094R-152JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-152JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 290MA 570 MOHM
Podatkovni listi: 3094R-152JS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-152JS
Številka dela 3094R-152JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 290MA 570 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7481 pcs Podatkovni list 3094R-152JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-152JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 110MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 290mA 570 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max Trenutna ocena 290mA