3094R-220JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-220JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 1A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-220JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-220JS
Številka dela 3094R-220JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 1A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9175 pcs Podatkovni list 3094R-220JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-220JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 22nH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.3GHz natančen opis 22nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 1A