4232-182H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Podatkovni listi: 4232-182H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-182H
Številka dela 4232-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 59012 pcs Podatkovni list 4232-182H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-182H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 65MHz natančen opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 434mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Trenutna ocena 434mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232-183F
4232-183F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD
Na zalogi: 36145 pcs
Prenesi: 4232-183F.pdf
RFQ
4232-181G
4232-181G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM
Na zalogi: 41068 pcs
Prenesi: 4232-181G.pdf
RFQ
4232-181K
4232-181K
Prenesi: 4232-181K.pdf
Opis: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Prenesi: 4232-182K.pdf
4232-181J
4232-181J
Prenesi: 4232-181J.pdf
Prenesi: 4232-182F.pdf