4232R-821G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-821G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: 4232R-821G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-821G
Številka dela 4232R-821G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44966 pcs Podatkovni list 4232R-821G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 10 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-821G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 820nH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 294mA 1.4 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 294mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-682K
4232R-682K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM