4302-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302-332J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Podatkovni listi: 4302-332J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-332J
Številka dela 4302-332J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 46294 pcs Podatkovni list 4302-332J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-332J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 285mA 1.85 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max Trenutna ocena 285mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302-332F
4302-332F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Na zalogi: 17474 pcs
Prenesi: 4302-332F.pdf
RFQ
4302-331K
4302-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
Na zalogi: 36376 pcs
Prenesi: 4302-331K.pdf
RFQ
4302-331J
4302-331J
Prenesi: 4302-331J.pdf
Prenesi: 4302-332K.pdf
4302-332G
4302-332G