4302R-221H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-221H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-221H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-221H
Številka dela 4302R-221H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31188 pcs Podatkovni list 4302R-221H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-221H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 270MHz natančen opis 220nH Unshielded Inductor 925mA 175 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max Trenutna ocena 925mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-183G
4302R-183G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
Na zalogi: 20223 pcs
Prenesi: 4302R-183G.pdf
RFQ
4302R-221K
4302R-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM