4379-102KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4379-102KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4379-102KS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-102KS
Številka dela 4379-102KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11906 pcs Podatkovni list 4379-102KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 106 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4379-102KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 175MHz
natančen opis 1µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -