4379R-684KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4379R-684KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 64MA 12 OHM SMD
Podatkovni listi: 4379R-684KS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4379R-684KS
Številka dela 4379R-684KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 64MA 12 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7112 pcs Podatkovni list 4379R-684KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379R
Ocene - Q @ Frek 100 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379R-684KS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.3MHz natančen opis 680µH Shielded Inductor 64mA 12 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Trenutna ocena 64mA