4554-101J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4554-101J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Podatkovni listi: 4554-101J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-101J
Številka dela 4554-101J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 26851 pcs Podatkovni list 4554-101J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-101J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.7MHz natančen opis 100µH Unshielded Inductor 910mA 290 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Trenutna ocena 910mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
45539 BK005
45539 BK005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 9 COND 16AWG BLACK 100'
Na zalogi: 5006 pcs
Prenesi: 45539 BK005.pdf
RFQ
4554-121K
4554-121K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Na zalogi: 55642 pcs
Prenesi: 4554-121K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: BLOCK FEED ADJ
Na zalogi: 118 pcs
Prenesi:
4554-102J
4554-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
Prenesi: 4554-102J.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
Prenesi: 4554-100K.pdf
Prenesi: 4554-121J.pdf
45539 BK001
45539 BK001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 9 COND 16AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 4 pcs
Prenesi: 45539 BK001.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Opis: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 100'
Prenesi: 45539/12 BK005.pdf
Opis: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 4 pcs
Prenesi: 45539/12 BK001.pdf
Opis: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika