5022-122J
API DelevanAPI Delevan
5022-122J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-122J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
Podatkovni listi: 5022-122J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-122J
Številka dela 5022-122J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 58755 pcs Podatkovni list 5022-122J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-122J TR 800
DN2262TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 930mA 420 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 930mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-123H
5022-123H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
Na zalogi: 42057 pcs
Prenesi: 5022-123H.pdf
RFQ
5022-123G
5022-123G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 24786 pcs
Prenesi: 5022-123G.pdf
RFQ
5022-123F
5022-123F
Prenesi: 5022-123F.pdf
Opis: FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
Prenesi: 5022-122H.pdf
Opis: FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM
Prenesi: 5022-124F.pdf
5022-123J
5022-123J
Prenesi: 5022-123J.pdf
Opis: FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
Prenesi: 5022-114J.pdf
Prenesi: 5022-114G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika