5022R-244J
API DelevanAPI Delevan
5022R-244J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-244J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
Podatkovni listi: 1.5022R-244J.pdf2.5022R-244J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-244J
Številka dela 5022R-244J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58945 pcs Podatkovni list 1.5022R-244J.pdf2.5022R-244J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-244J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 240µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.9MHz natančen opis 240µH Unshielded Inductor 210mA 7.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 7.8 Ohm Max Trenutna ocena 210mA