5022R-303F
API DelevanAPI Delevan
5022R-303F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-303F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022R-303F.pdf2.5022R-303F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-303F
Številka dela 5022R-303F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20530 pcs Podatkovni list 1.5022R-303F.pdf2.5022R-303F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-303F 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 30µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 21MHz natančen opis 30µH Unshielded Inductor 348mA 2.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Trenutna ocena 348mA