DC1050R-184K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC1050R-184K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 5.1A 72 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1050R-184K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC1050R-184K
Številka dela DC1050R-184K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 5.1A 72 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21759 pcs Podatkovni list DC1050R-184K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.180" Dia (29.98mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC1050R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1050R-184K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 180µH Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 180µH Unshielded Inductor 5.1A 72 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 72 mOhm Max Trenutna ocena 5.1A
Tok - nasičenost 6.5A