ER1025-04KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1025-04KP
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1025-04KP
Številka dela ER1025-04KP Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 37225 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija ER1025
Ocene - Q @ Frek 33 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1025-04KP 3500 TR
ER1025-04KP-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 510MHz natančen opis 220nH Unshielded Molded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 1.025A