ER1641-154KP
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-154KP
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-154KP
Številka dela ER1641-154KP Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11766 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-154KP 2500 TR
ER1641-154KP-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 8.5MHz natančen opis 150µH Shielded Molded Inductor 140mA 4.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.1 Ohm Max Trenutna ocena 140mA