ER1641-184JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-184JP
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 135MA 4.4 OHM TH
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-184JP
Številka dela ER1641-184JP Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 135MA 4.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8731 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-184JP 2500 TR
ER1641-184JP-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 180µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 180µH Shielded Molded Inductor 135mA 4.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max Trenutna ocena 135mA