ER1641-221KP
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-221KP
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 1.1A 67 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-221KP
Številka dela ER1641-221KP Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 1.1A 67 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 32801 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 49 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-221KP 2500 TR
ER1641-221KP-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 250MHz natančen opis 220nH Shielded Molded Inductor 1.1A 67 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A