ER1641-224KR
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-224KR
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-224KR
Številka dela ER1641-224KR Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9154 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-224KR 2500 TR
ER1641-224KR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz natančen opis 220µH Shielded Molded Inductor 125mA 5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max Trenutna ocena 125mA