ER1641-272KR
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-272KR
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-272KR
Številka dela ER1641-272KR Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 22101 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-272KR 2500 TR
ER1641-272KR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 2.7µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 92MHz natančen opis 2.7µH Shielded Molded Inductor 535mA 280 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Trenutna ocena 535mA