ER1641-331KM
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-331KM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-331KM
Številka dela ER1641-331KM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 32187 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 46 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-331KM 2500 TR
ER1641-331KM-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 250MHz natančen opis 330nH Shielded Molded Inductor 780mA 130 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Trenutna ocena 780mA