ER1641-393KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-393KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-393KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-393KS
Številka dela ER1641-393KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10266 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1134-1161
1134-1161-2-MIL
1134-1161-MIL
ER1641-393KS-250 TR
ER1641393KS
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 39µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 29MHz natančen opis 39µH Unshielded Inductor 205mA 1.93 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.93 Ohm Max Trenutna ocena 205mA