ER1641-471KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-471KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-471KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 565MA 250 MOHM
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-471KS
Številka dela ER1641-471KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 565MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 21222 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija Military, MIL-PRF-39010/01, ER1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1134-1003
1134-1003-2-MIL
1134-1003-MIL
ER1641-471KS-250 TR
ER1641471KS
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 235MHz natančen opis 470nH Unshielded Inductor 565mA 250 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Trenutna ocena 565mA