ER1641-563KM
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-563KM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 190MA 2.23 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-563KM
Številka dela ER1641-563KM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 190MA 2.23 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13113 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija ER1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ER1641-563KM 2500 TR
ER1641-563KM-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 25MHz natančen opis 56µH Shielded Molded Inductor 190mA 2.23 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.23 Ohm Max Trenutna ocena 190mA