ER1641-824KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-824KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ER1641-824KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ER1641-824KS
Številka dela ER1641-824KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10589 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1134-1170
1134-1170-2-MIL
1134-1170-MIL
ER1641-824KS-250 TR
ER1641824KS
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 820µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 4.2MHz natančen opis 820µH Unshielded Inductor 80mA 13 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Trenutna ocena 80mA