HF1008-180M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-180M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-180M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18NH 965MA 130 MOHM
Podatkovni listi: HF1008-180M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-180M
Številka dela HF1008-180M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18NH 965MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 64391 pcs Podatkovni list HF1008-180M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008HF-180M
1008HF-180M-ND
HF1008-180M TR 500
HF1008-180M-ND
HF1008-180MTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Non-Magnetic
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 18nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 2.25GHz
natančen opis 18nH Unshielded Inductor 965mA 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 965mA Tok - nasičenost -