HF1008-561J
API DelevanAPI Delevan
HF1008-561J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF1008-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM
Podatkovni listi: HF1008-561J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF1008-561J
Številka dela HF1008-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 53371 pcs Podatkovni list HF1008-561J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija HF1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena HF1008-561J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 560nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 415MHz natančen opis 560nH Unshielded Inductor 300mA 1.65 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.65 Ohm Max Trenutna ocena 300mA