MILP1812-102K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MILP1812-102K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD
Podatkovni listi: MILP1812-102K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MILP1812-102K
Številka dela MILP1812-102K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 40534 pcs Podatkovni list MILP1812-102K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija MILP1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILP1812-102K TR 500
MILP1812-102K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Inductor 1.05A 113 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 113 mOhm Max Trenutna ocena 1.05A
Tok - nasičenost 2.4A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MILP1812-123K
MILP1812-123K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM
Na zalogi: 38596 pcs
Prenesi: MILP1812-123K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM
Na zalogi: 37639 pcs
Prenesi: MILP1812-104K.pdf
RFQ
MIL8532-47L
MIL8532-47L
Opis: FIXED IND 6.8MH 150MA 15 OHM SMD
Prenesi: MIL8532-47L.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
Opis: FIXED IND 8.2MH 130MA 20.8 OHM
Prenesi: MIL8532-48L.pdf
Opis: FIXED IND 5.6MH 180MA 11.2 OHM
Opis: FIXED IND 18MH 90MA 40 OHM SMD
Opis: FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD
Opis: FIXED IND 15MH 100MA 36 OHM SMD
Opis: FIXED IND 12MH 120MA 26 OHM SMD
Opis: FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM