MILP1812-222K
pregled izdelka
Številka dela: MILP1812-222K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Podatkovni listi: MILP1812-222K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILP1812-222K
Številka dela MILP1812-222K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 40636 pcs Podatkovni list MILP1812-222K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Druga imena MILP1812-222K TR 500
MILP1812-222K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 268 mOhm Max Trenutna ocena 850mA
Tok - nasičenost 1.697A