MILS1812-394K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812-394K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD
Podatkovni listi: MILS1812-394K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812-394K
Številka dela MILS1812-394K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27920 pcs Podatkovni list MILS1812-394K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812-394K TR 500
MILS1812-394K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz natančen opis 390µH Shielded Inductor 105mA 18 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18 Ohm Max Trenutna ocena 105mA