MILS1812R-684K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812R-684K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 79MA 32 OHM SMD
Podatkovni listi: MILS1812R-684K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812R-684K
Številka dela MILS1812R-684K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 79MA 32 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28366 pcs Podatkovni list MILS1812R-684K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812R-684K TR 500
MILS1812R-684K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.6MHz natančen opis 680µH Shielded Inductor 79mA 32 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32 Ohm Max Trenutna ocena 79mA