P160-102GS
pregled izdelka
Številka dela: P160-102GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD
Podatkovni listi: P160-102GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-102GS
Številka dela P160-102GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4558 pcs Podatkovni list P160-102GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-102GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Inductor 1.48A 56 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 56 mOhm Max Trenutna ocena 1.48A
Tok - nasičenost 1.526A