P160-124HS
pregled izdelka
Številka dela: P160-124HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: P160-124HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-124HS
Številka dela P160-124HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6394 pcs Podatkovni list P160-124HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-124HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120µH Unshielded Inductor 157mA 5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max Trenutna ocena 157mA
Tok - nasičenost 139mA