P160-154FS
pregled izdelka
Številka dela: P160-154FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 134MA 6.8 OHM
Podatkovni listi: P160-154FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P160-154FS
Številka dela P160-154FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 134MA 6.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3719 pcs Podatkovni list P160-154FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Druga imena P160-154FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Inductor 134mA 6.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.8 Ohm Max Trenutna ocena 134mA
Tok - nasičenost 124mA