P160R-392GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P160R-392GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM
Podatkovni listi: P160R-392GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P160R-392GS
Številka dela P160R-392GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4763 pcs Podatkovni list P160R-392GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija P160R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena P160R-392GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 850mA 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Trenutna ocena 850mA
Tok - nasičenost 784mA