P1812-122K
API DelevanAPI Delevan
P1812-122K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1812-122K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1812-122K
Številka dela P1812-122K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 86467 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN3301TR
P1812-122K TR 500
P1812122K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 1A 199 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 199 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 2.158A