P1812-473K
API DelevanAPI Delevan
P1812-473K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1812-473K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1812-473K
Številka dela P1812-473K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80062 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN3320TR
P1812-473K TR 500
P1812473K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.064 Ohm Max
Trenutna ocena 260mA Tok - nasičenost 366mA