P1812R-182H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-182H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1812R-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 900MA 240 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1812R-182H
Številka dela P1812R-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 900MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42530 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1812R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P1812R-182H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 900mA 240 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Trenutna ocena 900mA
Tok - nasičenost 1.828A