P1812R-223G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-223G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1812R-223G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1812R-223G
Številka dela P1812R-223G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27911 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1812R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P1812R-223G TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Unshielded Inductor 370mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Trenutna ocena 370mA
Tok - nasičenost 515mA