PT10-530-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT10-530-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT10-530-VM
Številka dela PT10-530-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14794 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.580" L x 0.340" W (14.73mm x 8.64mm)
Ščitenje Shielded Serija PT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT10-530-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.640" (16.26mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 20 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 4.9A