PT25R-900-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT25R-900-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT25R-900-VM
Številka dela PT25R-900-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14831 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT25R-900-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 25µH Višina - sedež (maks.) 1.010" (25.65mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 20 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 7A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT25R-900HM
PT25R-900HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
Na zalogi: 22458 pcs
Prenesi:
RFQ
PT25R-800HM
PT25R-800HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
Na zalogi: 22333 pcs
Prenesi:
RFQ
PT25R-900
PT25R-900