PT300R-1500-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT300R-1500-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT300R-1500-VM
Številka dela PT300R-1500-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9253 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" L x 0.800" W (38.10mm x 20.32mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT300R-1500-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 300µH Višina - sedež (maks.) 1.630" (41.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 300µH Unshielded Toroidal Inductor 5.5A 100 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A