PT50R-900-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT50R-900-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT50R-900-VM
Številka dela PT50R-900-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26402 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT50R-900-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 50µH Višina - sedež (maks.) 1.110" (28.19mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 5.6A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 5.6A