PT750R-1700-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT750R-1700-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT750R-1700-VM
Številka dela PT750R-1700-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11031 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.700" L x 0.900" W (43.18mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT750R-1700-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 750µH Višina - sedež (maks.) 1.830" (46.48mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 750µH Unshielded Toroidal Inductor 3.7A 280 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Trenutna ocena 3.7A